HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

Sanayi esnafıyla bir araya gelindi.

Sanayi esnafıyla bir araya gelindi 17-23 Eylül Ahilik Haftası nedeniyle Urla Sanayi Sitesi Esnafıyla bir araya gelindi. Kahvaltılı gerçekleşen buluşmaya Urla Kaymakamı Önder Can, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Meclis Üyeleri, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan, Urla Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Erak’da katıldı. 19.9.2018 12:12:00
Sanayi esnafıyla bir araya gelindi.

Kahvaltının ardından esnafın istekleri dinlendi. Başkan Sibel Uyar ise, Sanayi esnafının bir yönetim oluşturmasını yeniden vurgulayarak, “Yönetim kurulursa bizler istekleri tek bir ağızdan dinleriz ve bu da işleri daha da kolaylaştırır ve hızlandırır. Bu şekilde sizin aranızda da birlik ve beraberlik olur. Bu yönetim kurulabilir. Biz buna inanıyoruz” dedi. 
Esnafların sıkıntısını da dinleyen Uyar, “Elimizden geldiğince tüm sıkıntıları çözmeye çalışacağız. Biz Urla için, Urlalı vatandaşlarımız için varız, onlar için hizmet ediyoruz” şeklinde konuştu.
Meclis Üyesi Selçuk Balkan ise yarın temeli atılacak olan ve mimarlığını kendisinin yaptığı Esnaf Odası Binası’nın mimarı hakkında bilgiler verdi.

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!