HABERLERDE ARA

Anasayfa  ➲  Haberler

Urla Belediyesi’nin 2014-2019 son meclis oturumu yapıldı

2014-2019 döneminin son meclis toplantısı bugün yapıldı. Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar meclis toplantısında Belediye Meclis Üyeleri ile buluştu. Urla ile ilgili gündemdeki konular karara bağlandı. Tüm meclis üyelerine 5 yıllık süreç içinde oy birliği ile alınan kararlar nedeniyle teşekkür eden Başkan Sibel Uyar, Urla halkı adına çalışmalarının devam edeceğini söyledi. 12.3.2019 22:18:40
Urla Belediyesi’nin 2014-2019 son meclis oturumu yapıldı

Urla Belediyesi 2014-2019 son meclis oturumuna CHP Belediye Başkan adayı Burak Oğuz ile ilçe meclis üyeleri adayları da katılırken AKP, MHP ve CHP adına konuşan meclis üyeleri çok önemli bir uyum içinde beş yılın tamamlandığını belirterek Sibel Uyar’a teşekkür ettiler. 
Eski Bakanlardan Yılmaz Karakoyunlu 83 yaşında olduğunu ve çok önemli siyaset deneyimlerine karşın Urla Belediye Meclisi’nde çok değerli kazanımlar sağladığını belirterek Başkan Sibel Uyar’a teşekkür etti.

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ise üç parti grubu ve bir bağımsız üye ile dönemi tamamladıklarını hatırlattı. “Meclisimiz kararların yüzde 90’ını oy birliği ile aldı. Bunun nedeni de biz tartışmalarımızı komisyonlarda olgunlaştırıp meclise getiriyoruz ve Urlalılık bilinci ile en doğru kararları burada alıyoruz”

Beş yılda toplam meclis karar sayısının 2332 olduğuna dikkat çeken Başkan Uyar “ Bir de bunun yürütme ayağı var beş yılda toplam 5652 karar alındı” dedi. 
Uyar,1886 yılında kurulan Urla Belediyesi’nin ilk kadın belediye başkanı olma onurunu yaşadığını belirterek tüm meclis üyelerine ve çalışanlara teşekkür etti. Uyar, bundan sonra Urla Belediyesi’ni yönetecek olan meclis üyesi adaylarına da başarılar diledi.

EKLE
E-Posta listemize kayıt olun ilk siz öğrenin!