Applications that may be helpful to seniors provide 'round-the-clock access to live registered nurses. It is an essential weighing instrument and a boon to the business where a large amount of objects need to be weighed and moved. Moreover, the steps one is required to follow are very simple thus one may be able to do it themselves. If you choose to install your custom logo, then tick the box titled Custom Boot Logo and Custom Recovery Logo. A few other details the maximum number of devices that can be unlocked in a single year is 5. mobile industry trade group, CTIA, says the research on faulty SIM card likely posed no immediate threat.

The red one appears if you are not getting enough sleep. Unless you want to move or change jobs, it could be ideal to switch http://factoryiphone6unlocking.info/ your Samsung phone to a provider that has a much more accessible cell tower. Even when workers are working remotely overseas, you don't have to worry about the cost of staying in communication.

After iphone 6 unlock, it was only two days and I was on t-mobile service without a contract.

Tweaking with ios is not as new as the first iphone and there are lots of hackers and developers who manipulate the loopholes in the ios to enable use and download of third party apps and also to enhance user experience. See the site -iphone-4 /rs12wp9 / get the remote unlock service and unlock it safely unlocking iphone 5s use with any gsm network sim card inside. This means it'll just work with SIM cards from that network e.

To date, this instrument employed by Apple continues to be in a position to keep attentively you up to a number of problems along with your iPhone. Jailbreaking is when you use easily available applications to modify the iPhone and also make it so that you can put what sort of content you would like on it such unlockiphone5sbest as third party programs and your own custom graphics and designs. It is possible once you have had it for 30 days, to unlock your iphone from three and you've paid your first invoice.

Much has become publicized concerning the versatility of the iPhone 6 plus, but let. I would like to begin this article by stating what 'Jail-breaking an iPhonemeans, as I myself was not aware of this before. d As described above, you are at liberty to remove the card and use it whenever you like, giving you the flexibility to make use of your cellphone at any area and at any time with out getting bound to a particular network. After seeing that, you want to upgrade to the latest phone, but you have to pay the full price for it; which, usually runs about $600. Instead, it means that consumers no longer have a safe harbor to use as a defense if they are sued for unlocking their handset. While you will find a plethora of information online such as tutorials and guides, it is best to let an unlocking expert take care of the major details. A newer jailbreak guide that does the same thing is available here.
jtemplate.ru - free templates joomla

     İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin temizlik hizmetlerine katkı sağlamak üzere 25.7 milyon liralık maliyetle 90 araç satın aldı. İzmir'in güney bölgesinden başlayan dağıtımlar Yarımada bölgesi ile devam etti. Güzelbahçe'de düzenlenen törende konuşan Başkan Kocaoğlu, Büyükşehir ile ilçe belediyelerinin birlikte çalışıp birlikte üretmesi gerektiğini söyledi.

     Türkiye'de çevre yatırımlarıyla öne çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerinin evsel atıkları daha hızlı ve sağlıklı toplanması için araç desteğini sürdürüyor. Temiz ve sağlıklı kent için ilçelere bugüne kadar çöp kamyonu ve yol süpürme araçlarından oluşan 149 adet temizlik aracı, 38 bin adet çöp konteyneri ve 1000 adet moloz konteyneri hibe eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, son olarak aldığı 90 temizlik aracının dağıtımına devam ediyor. 
30 ilçe belediyesine hibe edilmek üzere 25 milyon 758 bin liralık maliyetle satın alınan araçların dağıtımına iki hafta önce İzmir'in güney bölgesinde bulunan Ödemiş, Tire, Kiraz, Selçuk, Beydağ, Kemalpaşa, Bayındır ve Torbalı ilçelerinden başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ikinci tur dağıtımlara Yarımada bölgesindeki ilçelerle devam etti.

     Menderes, Karaburun, Çeşme, Seferihisar, Urla, Balçova, Narlıdere ve Güzelbahçe'ye verilecek 24 araç için Güzelbahçe ilçesinde tören düzenlendi. Törene İzmir Milletvekili Ali Yiğit, CHP İl Başkanı Ali Asuman Güven, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

     Törende konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, temizlik araçlarını kentin güney bölgesinden başlayarak 30 ilçeye dağıtmaya devam ettiklerini söyleyerek, “İki hafta önce Kemalpaşa’da, güney bölgesindeki ilçelerimize, şimdi de Güzelbahçe'de Yarımada bölgesine temizlik aracı veriyoruz. Hafta sonu da Dikili'de olacağız. İlçe belediyeleri ile Büyükşehir Belediyesi arasında hiç kimsenin yadsıyamayacağı organik bağ var. Et ile tırnak gibi.. Birbirimize bağlı ve bağımlıyız. Merkezi hükümetle yerel yönetimler de öyle. Bir projenin gerçekleşmesi için hepimizin katkısı gerekir. Bu katkı maddi olabileceği gibi, izin alma süreçlerinde imza ya da planlama katkısı da olabilir. Ama mutlaka birlikte çalışmamız, birlikte üretmemiz gerekiyor” diye konuştu.

İzmir'i kimse tutamaz
     İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak alt yapı yatırımları kadar kentin kalkınmasından da kendilerini sorumlu tuttuklarını ve 13 yıldır bu doğrultuda çalıştıklarını kaydeden Başkan Kocaoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Yerelde kalkınma modeli, Türkiye'de ilk defa İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirildi. Organize sanayi bölgelerinin alt yapı sorununu çözmeye çalışıyor, yatırımcı gelmesi için tanıtım faaliyetlerinde bulunuyoruz. TCDD ile birlikte Büyük Körfez Projesi ve İzmir Limanı'nın büyütülmesi projesini yürütüyoruz. Bu proje İzmir'in lojistik sektöründe sıçrama yapması için gerekli olan, dünyanın en önemli çevre projelerinden biri. Yine yıllardır ihmal edilen kırsalda yaptığımız çalışmalarla, tarım ve hayvancılığın İzmir'de yeniden filizlenmesini sağladık. Üretim arttı; pazarlama olanakları geliştirildi. Yaptığımız araştırmalarda kentimizin turizm ve hizmet sektörüyle asıl sıçramayı yapacağını, kentte istihdamın artacağını tespit ettik. Bu iki sektör çeşitlendirilir, başarılı bir şekilde alt yapısı tamamlanırsa, İzmir'i kimse tutamaz. Bu doğrultuda Büyükşehir'in olanakları ve öz kaynakları ile kredi kullanmadan Fuar İzmir'i hizmete aldık. Fuar İzmir şu anda, turizm ve hizmet sektöründeki daralmanın bir numaralı ilacıdır. Bu sektörün ayakta kalmasına çalışıyoruz. Fuar İzmir'i bir an için yok farz ettiğimizde, İzmir'de turizm ve hizmet sektörünün ne hale gelebileceğini bir düşünün. Merkezi hükümetle birlikte sağlık turizminde bir sıçrama yapmak için İncrialtı'nı planlıyoruz. Yarımada'nın, Gediz -Bakırçay ve Küçük Menderes havzalarının kalkınması için stratejik planlar hazırladık. Elimizde her şeyimiz var. Bize düşen görev, bu ‘her şeyin’ tozunu silkeleyip, elini yüzünü toparlayıp insanlığa sunmak. Bunu hep birlikte başarmak zorundayız. Bizim en büyük sorumluluğumuz bu.”

Kenetlenme çağrısı
     Yerelde kalkınma için yaptıkları en önemli çalışmalardan birinin de gençlere istihdam sağlayacak meslek fabrikası olduğunu kaydeden Başkan Kocaoğlu, “Bugün içinde bulunduğumuz zor koşulara rağmen İzmir gelişmesini, ekonomik büyümesini sürdürüyorsa, bu İzmirli hemşehrilerimizin özverili çabalarının sonucudur. Birlik ve beraberliğimizi korumamız, kenetlenmemiz gerekir. Ülke olarak başımızdaki belaları defetmek, kalkınmamızı ve gelişmemizi sağlamak için sizleri birlik ve beraberliğe çağırıyorum” cünmleleriyle konuşmasını tamamladı.

Ayrım gözetmiyor
     Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, bir ilçe belediyesinin en büyük ihtiyaçlarından birinin çevre temizlik araçları olduğunu söyleyerek, “Büyükşehir belediye başkanımızı ‘baba’ olarak görüyor ve öyle seviyoruz. Bir ilçe belediye başkanının en çok ihtiyaç duyduğu şey hizmet aracı. İzmir Büyükşehir Belediyemiz daha önce de çevre temizlik aracı dağıtmıştı. İstediğiniz kadar proje yapın; şehrinizi temizleyemiyorsanız, ilçe belediyesi olarak görevinizi yapmamış oluyorsunuz. Büyükşehir Belediyemizin verdiği atık toplama aracı ile artık ev tadilatlarından çıkan atıkları mahallelerden kaldırımları bozmadan toplayabileceğiz. Bu projenin bir özelliği daha var. Bu proje bugün en çok ihtiyaç duyduğumuz el ele tutuşmanın, birlikte olmanın, ayrıştırmadan yönetmenin örneklerinden biri. İlçe belediyelerine hizmet kalitesini artırmak için verilen bu araçlar 30 ilçeye ayrım gözetmeksizin dağıtılıyor. İlçe belediye başkanları adına Güzelbahçe'den bir kez daha Başkan Kocaoğlu'na minnettarlığımızı iletiyoruz. Birlikte çalışmanın onuru, gururu, mutluluğu içinde hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 Temizlik aracı desteği 60 milyonu buldu

     İlçe belediyelerinin çevre temizliğini daha sağlıklı ve hızlı yapabilmesi için satın alınan araçlar son teknolojiye sahip. Atık su çekmek ve temiz suyu ihtiyaçlı yerlere taşımak için kullanılan vidanjörler 3 ton temiz, 5 ton atık su kapasitesine sahip. Çöp konteynerlerini yıkamak için özel olarak dizayn edilen konteyner yıkama aracı, ilçe belediyelerine büyük kolaylık sağlayacak. Moloz konteyner araçları ise evlerden çıkan molozların taşınmasında kullanılıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ilçe belediyelerine 2010 yılında 5 bin, 2014 yılında 13 bin, 2015 yılında da 20 bin olmak üzere 38 bin çöp konteyneri, 16.5 milyon liralık yatırımla 30 ilçeye 149 adet çöp kamyonu ve süpürme aracı ile 1000 adet moloz konteynırı hibe etmişti. 90 yeni temizlik aracı ile birlikte bugüne kadar dağıtılan temizlik araçları ve konteynırların toplam maliyeti 59.8 milyon TL’yi buldu.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

 

 

Share

Linkler