Applications that may be helpful to seniors provide 'round-the-clock access to live registered nurses. It is an essential weighing instrument and a boon to the business where a large amount of objects need to be weighed and moved. Moreover, the steps one is required to follow are very simple thus one may be able to do it themselves. If you choose to install your custom logo, then tick the box titled Custom Boot Logo and Custom Recovery Logo. A few other details the maximum number of devices that can be unlocked in a single year is 5. mobile industry trade group, CTIA, says the research on faulty SIM card likely posed no immediate threat.

The red one appears if you are not getting enough sleep. Unless you want to move or change jobs, it could be ideal to switch http://factoryiphone6unlocking.info/ your Samsung phone to a provider that has a much more accessible cell tower. Even when workers are working remotely overseas, you don't have to worry about the cost of staying in communication.

After iphone 6 unlock, it was only two days and I was on t-mobile service without a contract.

Tweaking with ios is not as new as the first iphone and there are lots of hackers and developers who manipulate the loopholes in the ios to enable use and download of third party apps and also to enhance user experience. See the site -iphone-4 /rs12wp9 / get the remote unlock service and unlock it safely unlocking iphone 5s use with any gsm network sim card inside. This means it'll just work with SIM cards from that network e.

To date, this instrument employed by Apple continues to be in a position to keep attentively you up to a number of problems along with your iPhone. Jailbreaking is when you use easily available applications to modify the iPhone and also make it so that you can put what sort of content you would like on it such unlockiphone5sbest as third party programs and your own custom graphics and designs. It is possible once you have had it for 30 days, to unlock your iphone from three and you've paid your first invoice.

Much has become publicized concerning the versatility of the iPhone 6 plus, but let. I would like to begin this article by stating what 'Jail-breaking an iPhonemeans, as I myself was not aware of this before. d As described above, you are at liberty to remove the card and use it whenever you like, giving you the flexibility to make use of your cellphone at any area and at any time with out getting bound to a particular network. After seeing that, you want to upgrade to the latest phone, but you have to pay the full price for it; which, usually runs about $600. Instead, it means that consumers no longer have a safe harbor to use as a defense if they are sued for unlocking their handset. While you will find a plethora of information online such as tutorials and guides, it is best to let an unlocking expert take care of the major details. A newer jailbreak guide that does the same thing is available here.
jtemplate.ru - free templates joomla

     Hem Urlalılara hem de ilçeye gelecek konuklara alternatif yaşam alanı olarak oluşturulan Balıklıova Rekreasyon Alanı, en büyük bayramlarımızdan ve en büyük zaferlerimizden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda açıldı. 
Yaklaşık bir buçuk yıldır süren çalışmalar sonucunda Balıklıova yeni bir cazibe merkezi kazandı. Köy halkının yanısıra tüm İzmirlilerin kullanabileceği Balıklıova Rekreasyon Alanı, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve Urlalılar’ın katılımıyla açıldı.

KÖYLÜNÜN MALI KÖYLÜDE KALACAK

     Bu sözümüzü bugün bir kez daha tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz diyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, “Geçen yıla kadar barakalarla işgal edilen bu sahil şimdi Balıklıova Rekreasyon Alanı olarak gerçek sahiplerinin yani sizin elinizde bir yıldız gibi parlayacak. Yıllarca tel örgüyle çevrili bu sahile giremeyen köylüm, halkım bu plajın keyfini rahat rahat sürecek” ifadelerini kullandı.

Uyar konuşmasına şöyle devam etti;

    “Bilenler bilir, fakat bilmeyenler için söylemem gerekir ki; Bu projeyi oluşturmadan önce Balıklıova halkıyla defalarca burada buluştuk. Fikir alışverişlerinde bulunduk. Öncelikle onların beklentilerini karşılayacak bir alan yaratmaya çalıştık. Onlar istedi, biz uyguladık. Çocuklar ve gençler oyun ve spor alanları istediler. Bizler de Spor ve çocuk oyun alanları oluşturduk. Uzun zamandan beri aktif olarak tiyatro çalışmaları yapan tiyatrocu köylülerimiz tiyatro istediler, mini bir amfi tiyatro dizayn ettik. Üreticilerimizi de unutmadık. Alın teriyle işlediği toprağında yetiştirdiği ürünlerini satabileceği bir üretici pazarı kurduk. Pazar tezgahlarımızda börülcesinden, pembe domatesine, bamyasından bu yıl üretecekleri çileğe kadar tarımda Urla’nın can damarı olan Balıklıovanın ürünlerini bulabileceksiniz”

“KADINLARIMIZIDA UNUTMADIK”

     Semt Evi inşa edilerek, kadınların dönüşümlü çalışıp para kazanabilecekleri bir kafeterya açtıklarını belirten Başkan Uyar; “ Öncelikle kadın, çocuk ve engelli bireylerin yararlanacağı Semt Merkezimizde Kadın Sağlığı, Kadın Hakları, Liderlik, Girişimcilik, El Sanatları, Geleneksel Gıda İşleme eğitimleri vereceğimiz gibi çocuklarımız ve gençlerimiz için satranç, akıl ve zeka oyunları, masa tenisi, İngilizce, gençleri güçlendirme seminerleri ve daha sayamayacağım kadar çok eğitimler vermeye başlayacağız. Sahili ve denizi temizledik, düzenledik. Köye turizm amaçlı gelen ziyaretçi sayısını arttırarak köyün ekonomisine can suyu sağlamaya çalıştık” şeklinde konuştu.

NEFES ALINACAK ALAN

     Bu alan ile Balıklıovada yeşil alanın yüzde 10 arttığının altını çizen Uyar; “Tam tamına 8 bin 426 bitki diktik. Çevre güzelleşti. Bu projemiz ile Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin Sağlıklı Şehir Planlaması yarışmasına başvurduk. Bizim amacımız ilçemizdeki herkesin lokmasını büyütmek. Bu süreçte bazı çevrelerden baskılara, spekülasyonlara maruz kaldık. Ama bugün dün olduğu gibi çok şükür itibarımızla, şerefimizle, namusumuzla dimdik ayaktayız. Mücadelemizde asla ve asla doğrumuzdan şaşmadık. Çünkü doğrunun kalesi asla yıkılmaz. Bizler bu görevde olduğumuz müddetçe hiçbir kişisel menfaat olmadan, etnik köken, din, mezhep, hemşehri ilişkisi gözetmeksizin hiçbir insanımızı ayırt etmeden çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü Herkes adil bir siyasal-toplumsal düzende yaşama hakkına sahiptir. İşte bu yüzden bizler, Hak, hukuk, adaletten asla vazgeçmeyeceğiz. Güzel Urla’mın tüm güzel insanlarının varlık içinde birlik içinde özgür biçimde yaşaması için HAK HUKUK ADALET demeye devam edeceğiz” dedi.

DEMOKRAT BELEDİYECİLİK

     Buraya gelirken buranın nasıl olduğunu çok merak ediyordum. Çünkü burası hakkında çok tartışmalar oldu diyen İzmir Milletvekili Tacettin Bayır ise şunları söyledi:
“ Sibel Başkan’ı burayı ranta açacak diye baya suçluyorlardı. Bizim belediye başkanlarımız gökdelenlere ranta açmazlar yerlerini. İşte gördüğünüz gibi halkın kullanabilecekleri plaj açıyor. Sibel Başkanım Sosyal Demokrat Belediye Başkanlığını seçildiği günden bugüne gösteren ve uygulayan bir başkanımızdır. Bazı şeyler yapınca gerçekten çok güzel oluyor. Ama bunlar yapılırken kolay olmadı. Sibel Başkanımız burası için çok zorluklar çekti ama hiçbir zaman pes etmedi. Burası da Hak’kın, Hukuk’un ve Adalet’in simgesi bir yer oldu. Çünkü burası daha önceden haksız, hukuksuz, yasal olmayan yapıların olduğu bir yerdi. Ama şimdi tüm halka açık bir alan oldu. Biz yasaların yanındayız. Babamızda olsaydı, kardeşimizde olsaydı o evler yıkılacaktı. Böyle güzel bir yer kazandırdığı için ben Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Burası halkın yeri ve sizin yerinize açıyoruz.”

     Başkan Uyar’a alanı Balıklıova’ya kazandırdığı için teşekkür eden Balıklıova Muhtarı Akın Yılmaz, “Başkanım Allah sizden razı olsun. Buralara artık rahat rahat gelip denizimize girebiliyoruz. Çok güzel ve kapsamlı bir alan oldu. Tüm Balıklıova’ya hayırlı olsun” dedi.

     Açılışın ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası ve Grup 12’den Sonra Fasıl Topluluğunun konseri gerçekleşti. 7’de 70’e herkesin katıldığı konserde Urlalılar keyifli bir gece yaşadı.

Balıklıova Rekreasyon Alanı’nda Neler Var? 

     18 bin metrekare alanda oluşturulan Rekreasyon Alanında; 220 metre uzunluğundaki sahil bandı, çocuk oyun alanları, amfi tiyatro, spor alanları yürüyüş ve bisiklet yolları, futbol sahası ve plaj voleybol alanı, Semt Merkezi, kafeterya, oturma alanları, ayrıca köyün üretici kadınlarının kullanacağı kadın üretici pazarı da alanda yer alıyor.

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 2
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

 

Share

Linkler